10 letni Baks – poznaj wielką miłość, za danie szansy na życie bez łańcucha

Baksiu jest przemiłym, obecnie ok. 10 letnim psiakiem, który mimo już lat i prawie całego dotychczasowego życia spędzonego na łańcuchu, jest wesołym i pogodnym chłopakiem. Uwielbia ludzi i jak tylko może to wtula się każdą częścią ciała, szukając po prostu bliskości. Oczekuje dużo miłości i oddaje ją z podwójną siłą, tak jakby chciał oddać całego siebie w zamian za chwilę uwagi.

Oczywiście nie napiszemy Wam, że to psi ideał, bez swoich małych „wad”;) Baks – jak na terierowatego przystało – jest dość energiczny i ma mocny charakter. To mały zazdrośnik, który nie zamierza dzielić się ukochanym człowiekiem z innymi psami. Idealny pies do domu z ogrodem, ale niestety bez innych zwierząt. Wynika to z pewnością z jego wcześniejszych doświadczeń.

Baks jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany.

I tylko na koniec, nim przejdziesz do następnych ogłoszeń, spójrz jeszcze raz w jego oczy i zadaj sobie pytanie: „a dlaczego nie teraz zrobić czegoś wyjątkowego i adoptować psa dorosłego po przejściach”. Może nadszedł czas, aby zostać bohaterem Baksa – a On odda Ci za to całe swoje serce:)
Wszyscy wiemy, że nie uda uratować się wszystkich bidaków, ale może TY uratuj Baksa :).

UWAGA!
Adoptując psa bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa. Pamiętajmy zwierzę nie jest rzeczą!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz wizyta przed i po adopcyjnąKONTAKT: 502-840-252 lub piesnazakrecie@o2.pl