1,5 letnia lękliwa Kropka czeka na odpowiedzialny i kochający dom!

Kropka trafiła do nas z podwarszawskiej wsi, gdzie żyła w sforze psów bez kontaktu z człowiekiem. Gdy trafiła do domu tymczasowego w mieście kompletnie nie potrafiła się odnaleźć – nie jadła, nie piła, nie załatwiała się. Wtedy została podjęta decyzja, że Kropka musi się przeprowadzić do innego dt z ogródkiem i psem, by szybciej mogła się zaaklimatyzować. Co było strzałem w dziesiątkę!
Dlatego też Kropka musi trafić do domu z ogródkiem i innym psem.

Sunia jest lękliwa – boi się nowych ludzi, czasem hałasów, na które może zareagować szczekaniem (jest już to bardzo rzadkie). Ze względu na jej lęki nie wychodzi jeszcze na spacery.

Gdy już zaufa człowiekowi zmienia się nie do poznania! Nastawia łepek do głaskania, pakuje się na kolana, wystawia brzuszek do miziania i pragnie być przy człowieku. Uwielbia bawić się gryzakami, sznurkami i z psem rezydentem.

W domu nie niszczy i załatwia się tylko w ogródku.

Przed nowym właścicielem Kropki stanie duże zadanie pokazania suni świata i że nie jest on taki straszny. Trzeba być świadomym tego, że w pierwszym kontakcie sunia nie będzie skakać z radości i przynosić zabawek. Wymaga ona pracy oraz dużych pokładów miłości i odpowiedzialności. Ale proszę nam uwierzyć – opłaca się 🙂 Widok machającego ogonka, wystawianego brzuszka, podskoków z radości oraz witającej nas Kropki przednimi łapkami na łóżku jest niedoopisania. Praca popłaca!

Kropka ma książeczkę zdrowia, jest zaszczepiona, zachipowana, odrobaczona i zabezpieczona przed kleszczami. Przed nią zabieg sterylizacji.

Szukamy dla nie domu z ogrodem, innym psem i najlepiej bez dzieci, gdyż każdy gwałtowny ruch wywołuje jeszcze u Kropki lęk.

Obowiązuje procedura adopcyjna. Osoby zainteresowane adopcją będziemy prosiły o wypełnienie ankiety, która pozwoli nam się lepiej poznać. ANKIETA nie jest dokumentem adopcyjnym, jej wypełnienie nie zobowiązuje do adopcji a jedynie pozwoli na przyspieszenie rozmów adopcyjnych 😉

Obowiązuje umowa adopcyjna.KONTAKT: 607 288 895
piesnazakrecie@o2.pl