2 mies. Pixie- malutka jak myszka!

Pod opiekę Psa na Zakręcie trafiła Pixie- nieco ponad 2 miesięczna malutka dziewczynka. Razem z siostrą zamieszkały w domu tymczasowym. Jednak zachowanie Pixie wzbudziło niepokój u Opiekunki. Podczas gdy Dixie witała opiekunów przy drzwiach, Pixie słodko spała nie reagując na odgłosy. Nasze przypuszczenia potwierdził weterynarz- sunia jest głucha od urodzenia. :
Oczywiście nie jest to tragedia, doskonale sobie radzi. Jest rozbrykana, wesoła i bardzo pro ludzka. Jednak ze względu na jej stan szukamy domu stałego najlepiej ze zrównoważonym rezydentem, choć nie jest to wymóg konieczny.
Przed nowymi opiekunami na pewno sporo pracy, nauka skupiania uwagi wzrokowej, nauka użytkowania obroży wibracyjnej pod okiem behawiorysty, stymulowanie poprzez zabawy węchowe.
Szukamy dla Pixie cudownego domu który będzie wspierał i uczył małą świata bez dźwięków.
Pixie waży 2 kg, jest bardzo energiczna i żywiołowa. Dziewczynka jest zaczipowana, w trakcie szczepień i odrobaczania.
Jeśli chcesz adoptować Pixie, dzwoń:
608 799 836
***
Chcemy znaleźć Pixie dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.
NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH !
Adoptując szczeniaka bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz kastracja psiaka w odpowiednim wieku.KONTAKT: 608 799 836