2,5 mies. Timon i Pumba polecają się do adopcji!

Timon i Pumba to dwaj ok. 2,5mies. bracia, którzy przyjechali do nas z Podlasia. Udało im się umknąć przed losem wiejskich burków, teraz w DT w Warszawie czekają na własny dom i uczą się zasad panujących w domu.

Timon (ten z jaśniejszym podpalaniem i widocznymi jasnymi brwiami) bardzo potrzebuje kontaktu człowieka, jest spragniony uwagi i pieszczot których potrafi się również głośno domagać 🙂 Najchętniej przebywałby cały dzień na kolanach opiekuna; gdy uda mu się zająć strategiczne miejsce na kolankach jest z siebie bardzo zadowolony 🙂

Pumba jest raczej spokojniejszy od brata; również bardzo zabawowy, tylko mniej nachalny niż Timon 😉

Dzieciaki są wesołe, energiczne, uwielbiają się bawić. Bardzo ładnie załatwiają się na maty. Uwielbiają piłeczki i inne „ruchome” zabawki. Obaj są bardzo towarzyscy i odważni- niczego się nie boją, wszędzie ich pełno

W duecie trochę się nakręcają więc nie szukamy im wspólnego domu.

Jak na dzieciaki w tym wieku przystało, uwielbiają spać, jeść, bawić się i podgryzać 😉 Nie są zbyt delikatne, w związku z tym nie polecamy do malutkich dzieci.

Obaj są niscy, mają króciutkie łapki i długi tułów. Są odrobaczone, zachipowane, raz zaszczepione na choroby zakaźne. Przed nimi kolejne szczepienia.

Chcemy znaleźć braciom domy najlepsze z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH!

(jeśli nie odbiorę proszę o smsa)

Adoptując szczeniaka bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz kastracja psiaka w odpowiednim wieku.KONTAKT: 607 288 895
piesnazakrecie@o2.pl