Alaska – rezolutna i urocza kocia dama!

Alaska trafiła do nas wraz z rodzeństwem prost ze śmietnika. Kociaki zostały wyrzucone niczym śmieci w foliowej reklamówce. Tylko przypadek sprawił, że udało im się przegryźć foliową reklamówkę i się z nie wydostać, a na ich drodze pojawiła się przypadkowa osoba, która postanowiła kociej gromadce pomóc.

Alaska to niesamowicie urocza i rezolutna, młoda kocia dama, która uwielbia spędzać długie godziny na zabawie. Największą jej miłością są piórka i to one najbardziej liczą się w alaskowym kocim świecie! Wędka Bird jest jej ukochaną zabawką! Skacząc za piórkami robi w powietrzu piruety, a kiedy upoluje w końcu ptaszysko nie odda go za nic i dzielnie walczy, aby zaciągnąć je do swojej kryjówki! Ale oczywiście na krótko, bo za chwilę przyciąga je z powrotem przed człowieka z prośbą w ślepkach „no bawimy się dalej!”. Bo Alaska bardzo potrzebuje uwagi człowieka i jego zaangażowania w swoją kocią postać. Jeżeli czegoś potrzebuje sama upomina się o to cichutkim miauczeniem. Jest bowiem gadułą i chętnie rozmawia z człowiekiem, odpowiadając po swojemu na wszystkie zadawane jej pytania.

Ma w sobie mnóstwo energii, codziennie urządza po mieszkaniu gonitwy za laserkiem, pluszową myszką czy piłeczką z dzwoneczkiem. Jest też bardzo ciekawska, zajrzy wszędzie i chętnie towarzyszy człowiekowi we wszystkim co robi.

Lubi być przytulana, ale jednak w ciągu dnia to zabawa jest na pierwszym miejscu. Przytulanie najlepiej pasuje Alasce wtedy gdy człowieki kładą się do łóżka. Od razu znajduje sobie miejsce tuż obok ukochanych opiekunów. Wdrapuje się na nich i robi pierwszorzędny masaż. Uwielbia też wtulać się pod pachę. Oczywiście uwielbia spać w łóżku, przecież to miejsce specjalnie przygotowane dla kota!

Bardzo dobrze odnajduje się w relacjach z innymi kotami, nie jest dominująca. Chętnie się z kotami bawi i przytula.

Umaszczenie: czarne
Urodzony: ok. 04.2016
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Testy felv: ujemne
Testy fiv: ujemne
Sterylizacja: tak
Kuweta: tak
Książeczka zdrowia: tak
Czip: tak
Do domu z dziećmi: tak
Relacje z kotami: uwielbia inne koty, nie nadaje się na jedynaka
Relacje z psami: nie sprawdzono

Więcej zdjęć:
https://www.facebook.com/129264923931387/photos/?tab=album&album_id=514129728778236KONTAKT: WAŻNE! Zanim skontaktujesz się z nami, zapoznaj się z umową adopcyjną i warunkami adopcji:
http://kocialapka.org.pl/adoptuj/zasady-adopcji

Kontakt w sprawie adopcji:
tel: 505 736 044 lub 505 736 046 (nie odbieramy, gdy jesteśmy w pracy – zostaw SMS), email: dtkocialapka@gmail.com

Możesz również wypełnić ankietę adopcyjną:
http://kocialapka.org.pl/adoptuj/ankieta/