ALBIN,5lat,amstaff mix, nie do dzieci,pies dla doświadczonych.ADOPCJA

W naszym schronisku psy są socjalizowane, regularnie chodzą też na spacery. Wolontariusze telefonicznie udzielają szczegółowych informacji na temat każdego psa.
ALBIN – WYJĄTKOWY PIES, DLA OSÓB DOŚWIADCZONYCH.
Imię: ALBIN Wiek: 5 lat Rasa: mieszaniec w typie amstaffa
Nie nadaje się do domu z dziećmi.
Nie jest psem dla każdego, jednak w doświadczonych rękach staje się psem wyjątkowym, mądrym i oddanym. Podczas pobytu w schronisku zmienił się diametralnie. Okazał się cudownym, chętnym do współpracy psem.
Mnóstwo pracy wykonała jedna z wolontariuszek socjalizując psa: Albin był zabierany do miasta, przyzwyczajał się do miejskiego gwaru, jeździł samochodem, wpadał na lody do cukierni i na frytki do przydrożnego punktu gastro. Oswajał się z różnymi sytuacjami, poznawał różnych ludzi.
Szukamy mu takiego domu ,gdzie będzie się z nim nadal pracować. Szukamy opiekuna z doświadczeniem w wychowywaniu psów dużych ras.
W kojcu ALBIN leży smutny. Pilnie potrzebuje swojego własnego Pana czy Pani.
ALBIN potrzebuje czasu, żeby zaufać nowym opiekunom. Nie jest typem pieszczocha, ale lubi kontakt ze swoim człowiekiem.
Do domu bez innych zwierząt.
Wszystkie psy opuszczające schronisko są wysterylizowane, zaszczepione, odrobaczone i posiadają książeczki zdrowia.
Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z wolontariuszką. W sprawie adopcji można dzwonić od 7.30-22.00 również w niedziele i święta. NIE ODPOWIADAMY NA SMSy.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Prosimy o przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą. Adoptując bierzesz na siebie odpowiedzialność za jego los na następne kilka, kilkanaście lat.KONTAKT: KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com