ASTRO,średni,łagodny,spokojny piesek, dom z ogrodem.ADOPCJA

Nasze schroniskowe psy są systematycznie wyprowadzane na spacery i socjalizowane. Wolontariusze telefonicznie udzielają informacji na temat każdego psa.
POSZUKIWANY DOM DLA ŚREDNIEGO PIESKA.
ASTRO jest młodym, sięgającym do kolana pieskiem krótkowłosym.
Kiedy trafił do schroniska był tak przestraszony, że nie wychodził z budy. Stopniowo upewniał się, że nic złego mu u nas nie grozi. Zaufał wolontariuszom. Biega radośnie po wybiegu, wykazuje zainteresowanie rzucaną piłeczką, podchodzi do wyciągniętej ręki, macha ogonkiem, ale nie daje się póki co głaskać. W nowy domu z pewnością otworzy się szybciej niż w schronisku, gdzie stres jest wszechobecny.
Jeszcze nie chodzi na smyczy, więc szukamy mu domu z ogródkiem.
Dobrze dogaduje się z innymi psami, nie jest konfliktowy.
Nasze psy są wysterylizowane, z wyjątkiem tych w stosunku do których są przeciwwskazania zdrowotne, posiadają komplet szczepień, mają wszczepionego czipa , nowy opiekun otrzymuje książeczkę zdrowia zwierzaka z odpowiednimi wpisami.
Pomożemy w dowiezieniu psiaka do innego miasta.
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją i chcesz uzyskać bliższe info na temat pieska, zadzwoń do wolontariuszki. Nie odpowiadamy na smsy.
Można dzwonić od 7.30-22.00 także w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Prosimy o rozsądną i przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.KONTAKT: KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com