Bączek cudowny kocurek szuka kochającego domu!

Pani Weterynarz jak go zobaczyła owiniętego w ręczniku zawołała – mój mały Bączku! I tak został Bączkiem. Bączek został znaleziony 08 lipca na drodze nr 5 Wrocław- Poznań. Potrącony próbował się podnieść i nie mógł. Wszyscy go omijali ale Ktoś się zatrzymał i zabrał małego do weterynarza.
Kocurek ma około 2 lat.
Wyleczony, odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany. Testy na HIV i białaczkę – ujemne.
Aktualnie w znakomitej kondycji. Bardzo wesoły, energiczny, chętny do zabawy. Bardzo towarzyski i gadatliwy i zawsze bardzo głodny.
Pozytywnie nastawiony do ludzi i zwierząt. Nie jest agresywny. Nie drapie ludzi i nie atakuje innych kotów.
Szuka dobrego domku gdzie zazna szczęścia. Wiele przeszedł, pewnie był bezdomny albo był kotem gospodarskim. Na prześwietleniu okazało się że ma śrut w tylnej łapie. Żadnych negatywnych objawów nie ma.
Niestety domek w którym aktualnie przebywa już optymalnie zakocony i klientela nie nastawiona na towarzystwo. Oddamy Bączka wyłącznie w dobre ręce.
Kto pokocha to cudo?

KONTAKT : adopcje.animalia@gmail.com
https://www.facebook.com/FundacjaAnimalia/

Zanim zaadoptujesz przemyśl swoją decyzję – opieka nad kotem to zobowiązanie na kilkanaście lat. Zastrzegamy sobie prawo do kontroli przed i po adopcyjnej oraz do wyboru nowego opiekuna. Warunkiem adopcji będzie podpisanie umowy adopcyjnej.KONTAKT: adopcje.animalia@gmail.com
https://www.facebook.com/FundacjaAnimalia/