Beza i Fart czyli „Piękna i Besita” szukają domu.

Beza bardzo skrzywdzona przez człowieka, młodziutka ( ok.1-2lat) suczka ,wążąca ok. 6 kg. Jest jednym wielkim strachem-boi się ręki, trzęsie się gdy ktoś chce ją pogłaskać , boi się kija, sznurka, boi się wyjść na podwórko jeśli tam jest ktoś obcy, boi się jeść przy człowieku. Nie chodzi na smyczy. Do domu tymczasowego trafiła w stanie zagłodzenia-widoczne żebra i kości miednicy. Beza przebywa w domu tymczasowym gdzie bardzo zaprzyjaźniła się z Fartem, dużym grubawym, nieurokliwym ok 4 letnim psiakiem, który również łatwego życia nie miał.

Fart z rodzeństwem został znaleziony w kartonie. Jego rodzeństwo (piękne szczeniaki) szybko znalazły domy, on jako ten jedyny nieładny został. Jak był mały zachorował na chorobę skóry i nikt nawet o niego nie zapytał, wyglądał okropnie jak brzydkie kaczątko, nikt mu nie szukał domu. Potem został zapomniany i tak siedział cichutko przez kilka lat w boksie. Teraz Fart ma chorą tarczycę i musi przyjmować leki.
Z charakteru bardzo łagodny, kochany psiak, który klei się do ludzi jak wata cukrowa do włosów. Jest trochę uparty i jak mu się coś nie chce to kładzie się i ani rusz, trzeba szukać sposobu, żeby wstał. Nauczył się już czystości w domu i bardzo naśladuje inne psy, uwielbia się z nimi bawić, biegać. Ładnie podróżuje samochodem, jest grzeczny w domu nie niszczy i zostaje sam. Szybko się można w nim zakochać, ma coś takiego w sobie i w tych oczach, że się go zapamiętuje.

Beza i Fart wszędzie chodzą razem, razem śpią razem się przytulają. Widać że Beza czuje się przy Farciku bardzo bezpiecznie. Nie mamy serca ich rozdzielać, choć wiemy że wspólny dom to marzenie. Razem przebywają w domu tymczasowym ale przecież zostać tam nie mogą na zawsze. Co dalej z nimi będzie jak nikt ich nie adoptuje ?
Jeśli macie kawałek podwórka i chcielibyście zaopiekować się tak piękną parą nie wahajcie się te psiaki są bezproblemowe i grzeczne. Połączyła ich niedola i wspólne przeżycia. Takie rzeczy nie dzieją się często. Beza i Fart szukają domu z ogródkiem ale z możliwością wejścia do domu. Buda i kojec odpada.KONTAKT: Kontakt w sprawie adopcji 507 415 468 lub 665 158 238