Bianka- kochana kuleczka szuka wspaniałego domu! Fundacja Agapeanimali

Historia
W czerwcowe popołudnie dostaliśmy informację o kotce, która urodziła piątkę maluchów w opuszczonym samochodzie w Pobiedziskach.
Czym prędzej pospieszyliśmy na ratunek, po kilku godzinach łapania zabezpieczyliśmy kocią rodzinkę. Niestety z piątki rodzeństwa tylko trzy udało nam się uratować. Ich mama była w równie kiepskim stanie 🙁 Obecnie maluszki są zdrowe, pełne radości i energii. Jest jedna dziewczynka Bianka oraz dwóch chłopaków: Alex oraz Leo. Kociaki urodziły się w czerwcu 2018 r.

Charakter
Bianka to taka słodka laleczka, uwielbia być głaskana, wszędzie jej pełno! Na kolankach pośpi z chęcią, po drzemce znajdzie czas na zabawę z rodzeństwem, a następnie na odkrywanie nowych miejsc- każdy kąt w domu musi być sprawdzony! Będzie z niej wspaniały towarzysz, pokochaj Biankę, a ona odda Tobie całe swoje serduszko 🙂 Koteczka szukać będzie domu z innym kotem, niewychodzącego, z osiatkowanym balonem.

Data urodzenia: czerwiec 2018
Odrobaczenie/odpchlenie: TAK
Szczepienie: NIE (niedługo będą)
Kastracja: NIE
Do domu z kotami: TAK
Do domu z psami: TAK
Do domu z dziećmi: TAK

Kot jest podopiecznym Fundacji AGAPEANIMALI.
Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych i uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt. Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.
Link do ankiety adopcyjnej: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf_G0u43-tK2ABjKfZkM43lv2zNkfBh_1v1naGzUMx8AdkxYw/viewform

Czekamy na wypełnione ankiety w sprawie adopcji. Jeżeli jednak chciałbyś z nami porozmawiać i dowiedzieć się czegoś więcej- nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00.
www.agapeanimali.org – Tu znajdziesz Biankę i inne nasze koty czekające na dom.KONTAKT: tel. 600227344
e-mail: adopcje@agapeanimali.org