Birma – nieśmiała, ale kochająca kotka czeka na domek :)

Birma wraz ze swoim bratem mieszkała przy bardzo ruchliwej ulicy. Rodzeństwo często widywane było przy jednym z salonów samochodowych – miejsca, które nie jest bezpieczne dla kotów ze względu na ciągły ruch aut i niebezpieczne maszyny oraz zakamarki. Pracownicy salonu nie pozostali jednak obojętni na los kotów – postanowili im pomóc! I tak Birma i Nepal są już bezpieczni, mają ciepły kąt i pełne miseczki, a także dużo miłości od tymczasowych opiekunów. Do pełni szczęścia brakuj im tylko domów, które pokochają ich na zawsze!

Birma jest mięciutką, spokojną i miziastą koteczką, która potrzebuje chwilki, żeby się oswoić. Kiedy przełamane zostaną pierwsze lody, z wielką radością przyjmuje pieszczoty. Mruczy i ociera się, domagając się głaskania. Jeśli weźmie się ją na ręce, przytula się i zamyka oczy, wtulając główkę w człowieka. Po powrocie człowieka do domu jest pierwsza do głasków i powitań. Mruczy i ociera się aż serduszko nasyci się ciepłem.

Koteczka lubi spać z człowiekiem, ale także przytulać się do innych kotów lub wygrzewać blisko grzejnika. Często razem robią poranną toaletę, wylizując sobie nawzajem pyszczki i uszka. Kocha zabawy, zwłaszcza miotełką i wędkami z piórek. Lubi też bawić się z kocimi kuplami póki zabawa jest wesoła i przyjemna. Gdy zmienia się w rywalizację, spokojnie dystansuje się i jak prawdziwa dama znajduje bardziej odpowiednią dla siebie rozrywkę. Oprócz pewnej nieśmiałość jest kotkiem idealnym. Potrzebuje po prostu czasu i ciepła, żeby się zbliżyć do człowieka.

Birma szuka bezpiecznego domu niewychodzącego. Najchętniej zamieszkałaby z innych kotem w nowym domu, ponieważ jest koteczką towarzyską i bardzo dobrze dogaduje się z innymi kotami w domu tymczasowym. Brak kociego towarzysza sprawić może, że będzie się nudziła, a przede wszystkim będzie tęskniła.

Umaszczenie: bure pręgowane
Urodzony: ok. 20.11.2015
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Testy felv: ujemne
Testy fiv: ujemne
Sterylizacja: tak
Kuweta: tak
Książeczka zdrowia: tak
Czip: tak
Do domu z dziećmi: tak, starszymi
Relacje z kotami: bardzo lubi inne koty, nie nadaje się na jedynaka
Relacje z psami: nie sprawdzono

Więcej zdjęć:
https://www.facebook.com/129264923931387/photos/?tab=album&album_id=519264508264758KONTAKT: WAŻNE! Zanim skontaktujesz się z nami, zapoznaj się z umową adopcyjną i warunkami adopcji:
http://kocialapka.org.pl/adoptuj/zasady-adopcji

Kontakt w sprawie adopcji:
tel: 505 736 044 lub 505 736 046 (nie odbieramy, gdy jesteśmy w pracy – zostaw SMS), email: dtkocialapka@gmail.com

Możesz również wypełnić ankietę adopcyjną:
http://kocialapka.org.pl/adoptuj/ankieta/