Bura księżniczka Pigwa czeka na fajnego ludzia :)

Pigwa pewnego dnia została podrzucona w miejscu, gdzie żyje stadko zadbanych i dokarmianych kotów wolno żyjących. Czysta, pachnąca domem… nikt wcześniej jej tam nie widział. Dorosłe koty w tym miejscu radzą sobie świetnie, mają schronienie i karmę. Jednak ten teren nie jest odpowiedni dla maluchów i kotów słabych. Na Pigwę trafiliśmy przypadkiem, gdy pojechaliśmy wyłapać miot innych kocich maluchów.

Pigwa natychmiast pokazała, że jest uroczą koteczką! Rozkochuje w sobie wszystkich od pierwszego wejrzenia! Nic dziwnego: ślicznie umaszczenie, połączenie wyraźnie pręgowanej buraski z białymi łapkami i końcówką ogona to kwintesencja jej urody. Poza tym jej urocze spojrzenie, które w każdej minucie wypatruje okazji, by przytulić się do człowieka. Bo Pigwa to miziak okrutny. Najchętniej zasypia wtulona w opiekunów, każdej nocy pcha się do łóżka i od razu układa się na poduszce przy głowie ukochanych ludzi. Bo w końcu gdzie, jak nie na poduszce jest miejsce dla prawdziwej księżniczki!

Kotka oprócz człowieka kocha też inne koty! Wychowuje się z większą grupą kocich przyjaciół, z którymi szaleje ile sił w łapkach. Ale jako kocia dama, potrzebuje też czasu dla siebie, wtedy wspina się na wysokie półki bądź drapak. Uwielbia bawić się sznureczkiem, piłeczkami i myszkami! Oczywiście z wielką pasją poluje też na wszelkiego rodzaju piórka, ale jej prawdziwą miłością jest „kropek”. Uwielbia drapaki, najlepiej jak najwyższe, na które można się wdrapać na sam czubek i z których ogląda się świat z góry!

Pigwa nie nadaje się na kociego jedynaka, dlatego do adopcji oddamy ją tylko w dwupaku lub do domu, w którym mieszka już inny młody kot.

Umaszczenie: bura z białymi dodatkami
Urodzony: ok. 14.04.2016
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Testy Felv: ujemne
Testy FIV: ujemne
Sterylizacja: tak
Kuweta: tak
Książeczka zdrowia: tak
Czip: tak
Do domu z dziećmi: tak
Relacje z kotami: uwielbia inne koty, nie nadaje się na kociego jedynaka, do adopcji w dwupaku, lub do domu, w którym mieszka już inny kot
Relacje z psami: nie sprawdzono

Więcej zdjęć:
https://www.facebook.com/129264923931387/photos/?tab=album&album_id=516998725158003KONTAKT: WAŻNE! Zanim skontaktujesz się z nami, zapoznaj się z umową adopcyjną i warunkami adopcji:
http://kocialapka.org.pl/adoptuj/zasady-adopcji

Kontakt w sprawie adopcji:
tel: 505 736 044 lub 505 736 046 (nie odbieramy, gdy jesteśmy w pracy – zostaw SMS), email: dtkocialapka@gmail.com

Możesz również wypełnić ankietę adopcyjną:
http://kocialapka.org.pl/adoptuj/ankieta/