CASTOR-przepiękny psiak, mieszaniec sznaucera, wspaniały, dostojny, grzeczny, ad

Piękny mieszaniec sznaucera, teriera rosyjskiego, adopcja
Przedstawiamy Kastora, dużego, spokojnego, odrobinkę nieśmiałego psiaka, który od niedawna przebywa pod naszą opieką.

Kastor to psiak w średnim wieku; ma około 6-7 lat, jest miłym psem. Trafił do nas dość zaniedbany i jego okrywa włosowa wymagała pielęgnacji, ale z dnia na dzień wygląda coraz piękniej i z całą pewnością wkrótce zwróci uwagę niejednego właściciela psów 🙂 podczas spaceru. Kastor mocno przypomina sznaucery. Jest z dużą pewnością mieszańcem sznaucera lub teriera rosyjskiego.

Kastor na początku bardzo bał się chodzić na smyczy, ale obecnie już bardzo ładnie chodzi przy nodze, a smycz nie kojarzy mu się już z cierpieniem, a z przyjemnością. Na spacerze jest już rozluźniony i szczęśliwy, nie stresuje się jak na początku.

Widać, że czas, zanim trafił do naszego schroniska nie był dla Kastora przyjemny, ale robimy wszystko by zapomniał o przeszłości i był na nowo radosnym, kochanym pieskiem.

Kastor to duży pies; waży około 30 kg. Na początku może być troszkę nieufny, ale cierpliwy opiekun szybko zaskarbi sobie jego względy, wierność i oddanie. Kastor szczeka gdy trzeba, ale nie jest zbyt hałaśliwy. Będzie wspaniałym domowym stróżem.

Kastor bez problemu może zamieszkać z innym psem, jest łagodny. Do schroniska trafił z drugim psem, prawdopodobnie zostały one razem wyrzucone. Kastor i Goldi są ze sobą dość zżyte, oboje nadają się do domu z drugim pieskiem.

Bardzo prosimy o szansę i dobry dom dla Kastora. Na pewno szybko udowodni nowego właścicielowi jak wspaniałym jest kompanem i psim przyjacielem.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.KONTAKT: 793993779