CEKIN,7kg,mały,przyjazny,nieśmiały piesek,dom z ogródkiem.ADOPCJA

Psy w naszym schronisku są systematycznie wyprowadzane na spacery i socjalizowane. Wolontariusze telefonicznie udzielają informacji na temat każdego psa.
POSZUKIWANY DOM Z OGRÓDKIEM DLA MAŁEGO PIESKA.
CEKIN to mały,ważący około 7-8 kg piesek.
Gdy trafił do schroniska wszystkiego się bał… Minęło trochę czasu, wysiłki wolontariuszy przyniosły efekt i psia zaufał swoim ludziom, choć nadal jest zdystansowany w kontaktach z obcymi. Jego człowiek może go nie tylko pogłaskać, zapiąć smycz, zabrać na spacer, ale zyskał już całkowite jego zaufanie. Widać jak bardzo psiak jest spragniony kontaktu ale trochę trudno mu się przełamać. Do obcych podchodzi ostrożnie, machając ogonkiem, patrzy jak głaskane są inne psiaki a on zbliża się tylko na bezpieczną odległość.
W nowym domu będzie potrzebował trochę czasu na spokojną aklimatyzację. I ostrozności na pierwszych spacerach, dopóki nie poczuje się pewnie i całkiem nie zadomowi, ale zaufanie którym obdarzy wreszcie nowego opiekuna będzie nie do przecenienia, a satysfakcja ogromna.
Szukamy mu raczej domu z ogródkiem.
Cekin idealnie funkcjonuje w grupie psów.
Nasze psy są wysterylizowane, z wyjątkiem tych w stosunku do których są przeciwwskazania zdrowotne, posiadają komplet szczepień, mają wszczepionego czipa , nowy opiekun otrzymuje książeczkę zdrowia zwierzaka z odpowiednimi wpisami.
Pomożemy w dowiezieniu psiaka do innego miasta.
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją i chcesz uzyskać bliższe info na temat pieska, zadzwoń do wolontariuszki. Nie odpowiadamy na smsy.
Można dzwonić od 7.30-22.00 także w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Prosimy o rozsądną i przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.KONTAKT: KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com