CZAMPER-wesoły, radosny, energiczny, b.przyjacielski psiak szuka domu

Czamper to bardzo wesoły i energiczny pies średniej wielkości. Waży niewiele ponad 20 kg, sięga do kolana. Uwielbia kontakt z ludźmi, spacery, bieganie na długiej lince. Mimo, że nie jest już najmłodszym psem ( ma ok. 9-10 lat) jest bardzo ruchliwy, ciekawski. Bardzo cieszy się na widok opiekunów. Chętnie wychodzi na spacery z wolontariuszami. Z psami dogaduje się poprawnie, jednak gdyby miał zamieszkać w domu z innym czworonogiem, lepiej żeby była to suczka.

Czamper ładnie chodzi na smyczy, nigdy nie wykazał agresji. Sprawdzi się zarówno w domu z ogrodem, jak i w mieszkaniu w bloku.

Zdajemy sobie sprawę, iż nie jest najmłodszym, ani najbardziej „adopcyjnym psem”. Przegrywa konkurencję o domy z młodszymi psami, ze szczeniakami. Jednak jak każdy inny pies zasługuje na miłość i kawałek miejsca w czyimś domu i sercu. Nie szukamy nie wiadomo czego. Czamper może zamieszkać na zewnątrz, pod warunkiem, że będzie miał porządnie ocieploną budę, dostęp do swobodnego wybiegu, kontakt z człowiekiem no i spacery. To taki fajny pies, który wzbudza bardzo pozytywne emocje u wszystkich. Zawsze wesoły, gotowy do spacerów i głaskania. Mamy nadzieję, że nie spędzi reszty swojego życia w schronisku… Bardzo prosimy o dom dla niego.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.plKONTAKT: 793993779