Dakota czeka na dom

DAKOTA

URODZONA: maj 2016
ODROBACZENIE: tak,
SZCZEPIENIE: tak,
STERYLIZACJA: tak

Nasza podopieczna Dakota niestety wraca z adopcji po raz drugi, za pierwszym razem wróciła do fundacji z powodów zmiany sytuacji osobistej opiekunów, którzy nie mogli się nią dłużej zajmować. Teraz wraca bo niestety nie dogadała się z rezydentem, a opiekunowie po przeprowadzce nie będą już mieli możliwości separowania kotów.

Kotka jest bardzo pogodna, uwielbia towarzystwo człowieka , jest łagodna i żywa. Lubi zabawy ale nie lubi nadmiernego głaskania. Jest ciekawska i chętnie zagląda do kartonów i ogląda nowe rzeczy.

Dakota nie ma problemu z dziećmi, które wiedza jak bawić się z kotem, za to dom powinien być bez innego zwierzaka.
Dakota korzysta z kuwety i ma dobry apetyt .
Razem z Dakotą do nowego domu trafi jej ulubiony drapak, kuwetę narożną i transporterek.

Szukamy dla koteczki domu niewychodzącego (z zabezpieczonymi najczęściej otwieranymi oknami i balkonem – jeśli jest), który otoczy ją opieką i miłością.

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Pobierz ankietę adopcyjną (link http://www.stawiamynalapy.pl/wp-content/uploads/2020/05/Ankieta_Adopcyjna_SnL_form.pdf?fbclid=IwAR1kU-x1tdga3uX-ZxUiTRbVBH92X1rmyYzK1Q_pTofJYmy7H08KnRe9Zpc…), zapisz ją dysku komputera, otwórz w programie Adobe Reader, a następnie wypełnij, zapisz i wyślij do nas na adres e-mail podany w ogłoszeniu kota, którego chcesz adoptować. Poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.KONTAKT: KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)