Dramat ! Dwa pieski tracą dom po 10 latach

02.06.2020 – Pieski trafiły do boksu, całą noc wyły i szczekały. One nie wiedzą nawet do czego służy buda… Błagamy o dom. Są bezproblemowe ładnie chodzą na smyczy razem.

Po dziesięciu latach psiaki wracają do punktu wyjścia – szukają domu.
Jagódka to suczka adoptowana z Fundacji dziesięć lat temu jako malutka psina. Znaleziono ją w lesie w reklamówce. Szybko znaleźliśmy jej dom. Do adopcji oddaliśmy ją bez sterylizacji bo była zbyt mała i zbyt chora. No i Bobik jest efektem niedopilnowania terminu zabiegu.
Psy miały dom i widły spokojny żywot, aż ich Pani zmarła. Od tej pory los je nie rozpieszcza, w efekcie musimy zająć się nimi by resztę życia nie musiały głodować. Psiaki mają trafić do boksu, innych warunków nie jesteśmy w stanie im zapewnić. One całe życie mieszkały w domu na kanapie, to będzie dla nich dramat.
Proszę pomóżcie – choćby DT. Psy całe życie mieszkały w domu, trudno je wywalić do boksu. Pomożemy w trasporcie, w utrzymaniu i leczeniu piesków. Potrzebne tylko miejsce gdzie mogą spokojnie dożyć starości. Mają czas do końca maja.KONTAKT: Kontakt: 665 158 238 lub 502 156 186