Elvis – imponujący pies! :)

Elvis – duży, bardzo ładny mieszaniec, o długim, szczupłym pysku, przez co przypomina odrobinę owczarka belgijskiego. Do schroniska przyjechał zadbany, zdrowy, dobrze wyglądał – wydawało się, że się komuś zgubił. Jednak nikt Elvisa nie szukał, nikt nie pytał o niego…

Elvis jest psem energicznym, przebojowym i odważnym, ale ostrożnym w pierwszym kontakcie z człowiekiem. Wystarczy jednak dać mu trochę czasu, by zawrzeć z nim znajomość na dobre 🙂 Na spacerach psiak zachowuje się jak młodziak – biega, skacze, uwielbia bawić się smyczą, bryka i hasa, cieszy się przestrzenią. Będąc w boksie i na wybiegu ma predyspozycje do stróżowania – mógłby mieszkać na zewnątrz w ciepłej, solidnej budzie, z możliwością wchodzenia do domu (choć zawsze o wiele bardziej nas cieszy, jak Tomaryniaki znajdują prawdziwe dachy nad głową i wielkie ludzkie serca) 🙂 Nie wydamy Elvisa na łańcuch ani do kojca.

Elvis nie kłóci się z psami, ma z nimi raczej dobre relacje. Zawieziemy tego cudnego psa do każdej miejscowości w Polsce.

Elvis przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. ok. 2012)KONTAKT: 606 507 829