Energiczny Anyż szuka towarzysza do zabaw!

Anyż urodził się jako jeden z kilku maluchów na terenie starej królikarni. Żyje tam stado wolno żyjących kotów. I o ile dorosłe radzą sobie świetnie z niewielką pomocą dokarmiających je ludzi, małe kociaki już niekoniecznie. Stadko maluszków trafiła do nas zakatarzone i z zaklejonymi od kociego kataru oczami. Na szczęście ciepło, opieka i szybko wdrożone leczenie sprawiło, że maluchy w kilka dni stały się zdrowymi kociakami. Anyż dziś jest już dostojnym kawalerem, który szukać nowego, kochającego domu.

Anyż to kot pełen energii. Jest niesamowicie żywy, uwielbia biegać i bawić się. Oczywiście najlepsza zabawa jest zawsze z innymi kotami, wtedy można urządzać gonitwy, koci boks i wspólnie grać w kocią piłkę nożną! Bo to właśnie różnego rodzaju piłeczki i kuleczki są ulubioną zabawką kocurka. Anyż uwielbia przebywać z człowiekiem. W zabawie z innymi kotami jest szalony i pełen energii, jednak najbardziej kocha zabawy z wodą. Fontanna do picia jest jego prywatnym parkiem wodnym. Podczas mycia w wannie czegokolwiek, Anyż kontroluje łapką temperaturę wody, a gdy człowiek się kąpie i wrzuci pływające przedmioty, Anyżek wciąga je łapkami jak mały koci ratownik. Z powodu swojej miłości do bieżącej wody, ma często mokrą główkę lub łapki. Uwielbia głaskanie, ale czasem jest zbyt ciekawski, żeby dać się dłużej przytulać. Drapanie po bródce i główce sprawia, że z rozkoszy zamyka oczka. Ale jeśli ktoś podrapie w niewłaściwym miejscu brzuszka, to zostanie szybko przywrócony do pionu.

Anyż potrzebuje ogromnej czułości i pola do zabawy, ale też stanowczości i uwagi, aby mógł w bezpieczny sposób rozładować swoją energię. Nie da sobie rady bez kociego kumpla, więc nie nadaje się na jedynaka.

Umaszczenie: biało-czarne
Urodzony: około 15.05.2016
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Testy Felv: ujemne
Testy FIV: ujemne
Sterylizacja: tak
Kuweta: tak
Książeczka zdrowia: tak
Czip: tak
Do domu z dziećmi: tak
Relacje z kotami: uwielbia inne koty, nie nadaje się na kociego jedynaka
Relacje z psami: nie sprawdzono

Więcej zdjęć:
https://www.facebook.com/129264923931387/photos/?tab=album&album_id=517026458488563KONTAKT: WAŻNE! Zanim skontaktujesz się z nami, zapoznaj się z umową adopcyjną i warunkami adopcji:
http://kocialapka.org.pl/adoptuj/zasady-adopcji

Kontakt w sprawie adopcji:
tel: 505 736 044 lub 505 736 046 (nie odbieramy, gdy jesteśmy w pracy – zostaw SMS), email: dtkocialapka@gmail.com

Możesz również wypełnić ankietę adopcyjną:
http://kocialapka.org.pl/adoptuj/ankieta/