Fanta, cudowna labradorka – uratuj jej psie serduszko

Fanta, młoda sunia (2014r.), która swoimi pokładami pozytywnej energii zaraża otoczenie.
Teraz już wiemy, dlaczego tak młoda sunia została wyrzucona i błąkała się po wioskach. Niestety młodość nie chroni przed niczym, zwłaszcza przed chorobami. W ostatnim czasie wycięto jej guz, który okazał się złośliwym. Zaraz po tym, pokazał się kolejny guz 🙁 Wszystko badamy i sprawdzamy na bieżąco. Wierzymy, że będzie dobrze i szukamy jej domu. Domu, gdzie będzie sama, gdzie dostanie ogrom miłości i zrozumienia. Fanta potrzebuje człowieka, który ją wesprze i da bezpieczeństwo. Wiemy jak trudno znaleźć ludzi, którzy wezmą chorego psa… tylko Fanta nie pokazuje swojego problemu i tryska energią. Jest aktywna i kocha człowieka ponad wszystko. Absolutnie należy do psów, które trzeba mieć pod stała kontrolą weterynaryjną, ale przecież to nie może przekreślać jej szansy na dom!
Wierzymy, że gdzieś tam jesteś człowieku i pokochasz Fantę! Bo ona jest warta kochania, warta wszystkiego!
Dając jej dom, uratujesz jej psie serduszko i dasz to, czego nigdy wcześniej nie miała – swój kawałek podłogi, rękę, która głaszcze tylko ją i mizia tak, jak ona uwielbia.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, napisz do nas lub wypełnij ankietę: http://labradory.info.pl/ankieta/KONTAKT: Agnieszka 660 455 051
ogloszenia@labradory.info
http://labradory.info/viewtopic.php?p=1087289