Feliks marzy o bezpiecznym domu

FELIKS to piękny, dostojny pies w typie charta. Do schroniska trafił bardzo wychudzony, można mu było policzyć wszystkie żebra. Dziś to już inny pies- nabrał masy, uwielbia chodzić na spacery, dumnie kroczy koło wolontariuszy, nie ciągnie na smyczy, nie zaczepia innych psów. Z większością potrafi się dogadać. Lubi ludzi i bardzo zabiega o ich uwagę. Siada, podaje łapę na komendę. I najwspanialej na świecie potrafi przytulać się do człowieka swoim dużym ciałkiem. W domu zachowuje czystość, u lekarza daje ze sobą zrobić wszystko, nawet przy bolesnych zabiegach nie wykazuje agresji. To wymarzony przyjaciel rodziny.

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne.KONTAKT: Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Daria 608 388 650
wolontariuszka Kasia 691 537 446

Powered by WPeMatico