Filip czeka na dom

FILIP
ur. maj 2018
odrobaczanie: tak
szczepienie: tak
kastracja: jeszcze nie
Filip i jego rodzeństwo – trzy siostry i dwóch braci, trafili do fundacji z Nawojowej Góry. Obecnie Filip mieszka z siostrą Kiką w domu tymczasowym i czeka na dom stały.
Kika i Filip to bardzo towarzyskie i bardzo otwarte koteczki. Od razu były zainteresowane przybyciem fotografa i obwąchaniem i sprawdzeniem nowych rzeczy które z nią przybyły.
W charakterze zasadniczo różnią się tylko jedną rzeczą: ulubionym zajęciem Kiki jest zabawa, a Filipa jedzenie.
Kika biega za wędką bez wytchnienia, robi niesamowite akrobacje i wydaje się mieć niespożytą energię na zabawę. A gdy się już zmęczy, chętnie pomruczy w objęciach człowieka. 🙂
Dla Filipa liczy się tylko jedzonko. Jest w stanie pochłonąć wszystko, co mu trafi do miski. Na razie jest jeszcze małym koteczkiem i nie musi się ograniczać 😉
Potem lubi sobie zasnąć blisko człowieka i pomruczeć.
Oba kociaki grzecznie korzystają z kuwetki.
Szukamy dla Filipa kochającego domu niewychodzącego (z zabezpieczonym balkonem i/lub najczęściej otwieranymi oknami), który otoczy go miłością i najlepszą opieką, a w odpowiednim czasie zadba o kastrację kocurkaKONTAKT: KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 12-20)