Fisia i Gapcio, koci duet, KOCIĘTA do adopcji

Cuda cuda cuda do adopcji 🙂
Chciałabym przedstawić wszystkim dwa piękne kociaki – Fisię i Gapcia, które szukają kochających rodzin!
To rodzeństwo, które zabrałam z wioski. Maluchy były wystraszone, nie wiedziały co to dom. Udało mi się pokazać im, że człowiek nie jest zły i zaczynam szukać dla nich odpowiedzialnych domów.
Kotki w tej chwili mają około 3/4 miesiące. Fisia – ta ciemniejsza, z przewagą burego, jest drobniutka, szczuplutka i będzie raczej niedużym kotkiem. Za to jej brat Gapcio jest od niej o wiele, wiele większy i lepiej zbudowany! zapowiada się, że wyrośnie z niego spory kot.

Matką kociaków jest długowłosa kotka, ale po mamusi odziedziczyły tylko długie pędzelki w uszach, szczególnie Fisia, co widać na zdjęciach. Fisia to kocia akrobatka, kokietka, kombinatorka. Jest bardzo ciekawska. Po mieszkaniu chodzi z ogonkiem w górze, lubi zwiedzać nowe miejsca, interesują ją nowe przedmioty i zaciekawiona przychodzi sprawdzić co człowieki robią. Gapcio za to taki cień Fisi. Jest o krok za nią. Bardziej ostrożny, bardziej spokojny.

Fisia nie lubi brania na ręce, za to ociera się pyszczkiem o wystawioną dłoń i kręci się między nogami z ogonem w górze. To taki typ, co nie może usiedzieć w jednym miejscu. Za to Gapcio, jak już się uspokoi i weźmie się go na kolana, zaczyna mruczeć, wywracać brzuszek do głaskania i można go przytulać, całować i niańczyć jak dzidziusia.
No duet idealny!

Co jeszcze mogę napisać…obydwa kociaki są ślicznie umaszczone. Fisia na jednej przedniej łapce ma białą skarpetkę, a raczej podkolanówkę! a na drugiej tylko pomalowane na biało pazurki 😉 Gapcio za to hipnotyzuje pięknymi oczami jakby obmalowanymi czarną kredką!

Kociaki są odrobaczone i odpchlone. Korzystają z kuwetki. Zadbane, zdrowie i czyściutkie. Mają kontakt z psami.
Oczywiście bardzo chciałabym, żeby znalazły wspólny dom bo tworzą super zgraną parę, ale wiem że będzie ciężko…dlatego rozważam też adopcję kotków do osobnych domów.

Maluchy przebywają obecnie w domu tymczasowym w Koszalinie. Transport do innych miejscowości jak najbardziej do ustalenia.
Obowiązuje umowa adopcyjna Stowarzyszenie My 3 koty i psy.
Jeśli nie odbiorę proszę o sms ” adopcja Fisia/Gapcio”KONTAKT: Tel. 510 538 560