Florek Nieśmiały szuka domu !!!

Czarny podpalany. Uszy klapnięte. Średniej wielkości. Taki sobie niepozorny, nierasowy FLOREK. Do odważnych nie należy. Nie upomina się o uwagę, choć ludzie często krzątają się nieopodal.
Florek świat swój poznaje obserwując go. Ale i on ulega pokusie smaczków.
No i całe szczęście! Dzięki temu, udaje nam się pogłaskać czasami tego nieśmiałka. Są też o tacy, którzy ubierali Florka w szeleczki i zabierali go do lasu. Na razie psina oswaja się z zieloną przestrzenią za murem, przyjmując postawę raczej statyczną. Jeszcze nie spaceruje. Ale na pewno to tylko kwestia czasu!
Florek jest łaskawym pieskiem. Unika konfliktów z innymi psami.
Wydaje się, że brakuje mu najzwyczajniej poczucia bezpieczeństwa i pewności siebie. Te zaległości mógłby nadrobić u boku cierpliwego, troskliwego Człowieka.
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.KONTAKT: wolontariuszka Ania 698307526, Marta 604481425