GOLIAT,60kg,molos,potężny pies do domu z ogrodem.ADOPCJA

Psy w naszym schronisku są systematycznie wyprowadzane na spacery i socjalizowane. Wolontariusze telefonicznie udzielają informacji na temat każdego psa.
POSZUKIWANY DOM DLA PSA W TYPIE MOLOSA.
GOLIAT to potężny, ważący około 60 kg pies, posturą zdecydowanie budzi respekt.
Nowy lokator schroniska, więc dopiero go poznajemy, ale już można stwierdzić, że to pies skrzywdzony przez człowieka. Pierwszego dnia warczał na wszystkich, bał się. Boi się nadal, szczególnie mężczyzn, więc przypuszczamy, że właśnie przez mężczyznę był źle traktowany.
Następnego dnia przekonywany smakołykami wyszedł na pierwszy spacer. Potrafi chodzić na smyczy, ale nie idzie idealnie, widać, że to dla niego nowe doświadczenie.
Powoli otwiera się i uczy.
Szukamy dla niego domu z ogrodem.
Nasze psy są wysterylizowane, z wyjątkiem tych w stosunku do których są przeciwwskazania zdrowotne, posiadają komplet szczepień, mają wszczepionego czipa , nowy opiekun otrzymuje książeczkę zdrowia zwierzaka z odpowiednimi wpisami.
Pomożemy w dowiezieniu psiaka do innego miasta.
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją i chcesz uzyskać bliższe info na temat pieska, zadzwoń do wolontariuszki. Nie odpowiadamy na smsy.
Można dzwonić od 7.30-22.00 także w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Prosimy o rozsądną i przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.KONTAKT: KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com