Hasan w typie psa husky szuka kochającego i odpowiedzialnego domu!

Hasan ma około 5 lat. Wygląda na to, że ktoś go po prostu wyrzucił pod płotem, pod którym go znaleziono. Ponieważ wtedy było bardzo zimno, to dobra dusza zaczęła się nim opiekować, ale ponieważ sama ma cztery psy, to szukała mu domu. Niby go znalazła, ale on stamtąd uciekł (on po prostu nie może mieć takiego nieodpowiedzialnego właściciela). Zaczęła go szukać i przysięgła, że jeśli go odnajdzie (to było 50 km od jej domu), to go zaadoptuje.
Niestety przed tygodniem został ugryziony w głowę przez jej sunię (cały czas się nie zgadzają!) Pies jest w typie husky, ale ogólnie to kundelek z niebieskimi oczami. Został już odrobaczony, zaszczepiony. Jest łagodnym pieszczochem, bardzo mądrym i pojętnym w nauce. Bardzo ciekawskim, ale zazdrosnym o inne psy. Wykąpany – czysty. Widać, że trochę był uczony na smyczy, ale trzeba popracować, bo ciągnie.
Zna komendy zostań i siad. Jego wadą są ucieczki, ale wraca, jak pozna człowieka. Musi trafić do kogoś znającego sie na tego typu rasie, kto mu poświęci w ciągu dnia dużo czasu by mógł się wybiegać i zmęczyć – bo to sprawia mu największą frajdę.
Najlepiej chyba do kogoś, kto nie ma zwierząt, bo on jest zazdrosny. Widać, że wiele przeszedł w życiu m.in. pogryzienia przez psy – ma parę blizn – prawdopodobnie powstały w czasie po jego wyrzuceniu. Jest zdrowy i silny. Nie wystarczy mu tylko ogród – musi być wybiegany codziennie.
BARDZO ważne, żeby znalazł szybko dom, albo chociaż tymczas, bo w miejscu, w którym się teraz znajduje nie jest niestety bezpieczny.

KONTAKT: fdz.animalia@wp.pl Tel. 609601362

Zanim zaadoptujesz przemyśl swoją decyzję – opieka nad psem to zobowiązanie na kilkanaście lat. Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla psa. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Pies zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.KONTAKT: fdz.animalia@wp.pl Tel. 609601362
www.fdz-animalia.pl