HUGO,wyżeł mix labrador,młody,duży,łagodny,aktywny pies.ADOPCJA

Nasze schroniskowe psy są systematycznie wyprowadzane na spacery i socjalizowane. Wolontariusze telefonicznie udzielają informacji na temat każdego psa.
POSZUKIWANY DOM DLA DUŻEGO PSA.
HUGO jest potężnym, silnym psem, nietypowym mixem labradora i wyżła. Zdjęcia tego nie oddają, ale to naprawdę nie ułomek, waży może 40 kg, a może nawet więcej.
Jest pełen młodzieńczej energii, jego wiek oceniamy na około 2 lata.
Z charakteru łagodny, wesoły, przytulaśny i towarzyski. Potrafi chodzić na smyczy, ale wymaga jeszcze korekt, zwłaszcza gdy zobaczy inne psy lub cos go zaciekawi. Schroniskowy spacer trwa zbyt krótko jak na tak aktywnego psiaka, ale już pod koniec pies zdecydowanie się wycisza.
Podsumowując: jest to psiak dla osób aktywnych i cierpliwych, które zapewnią mu odpowiednią dawkę ruchu i poświęcą trochę czasu by wychować tego nieokrzesanego młodzieńca. Najlepszy dla niego dom, to dom z ogrodem z porcją spacerów każdego dnia.
Nasze psy są wysterylizowane, z wyjątkiem tych w stosunku do których są przeciwwskazania zdrowotne, posiadają komplet szczepień, mają wszczepionego czipa , nowy opiekun otrzymuje książeczkę zdrowia zwierzaka z odpowiednimi wpisami.
Pomożemy w dowiezieniu psiaka do innego miasta.
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją i chcesz uzyskać bliższe info na temat pieska, zadzwoń do wolontariuszki. Nie odpowiadamy na smsy.
Można dzwonić od 7.30-22.00 także w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Prosimy o rozsądną i przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.KONTAKT: KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com