Jogurt czeka na dom

JOGURT

URODZONY: kwiecień/maj 2020
ODROBACZENIE: tak,
SZCZEPIENIE: tak
KASTRACJA: jeszcze nie

Jogurt razem z mamą i dwójką rodzeństwa został znaleziony w okolicach ul. Cegielnianej.
Jest jedyny w swoim rodzaju. Cudak nad cudaki!
Mix genów dał wynik w postaci niesamowitego i ciekawego umaszczenia
Jogurt ma też ciekawy charakter, jest bardzo zorientowany na człowieka, szuka jego towarzystwa i lubi sobie z ludźmi porozmawiać. Jest bardzo inteligentny, a jednocześnie nadzwyczaj spokojny. Jednocześnie świetnie odnajduje się w towarzystwie innych kotów – nie miał problemu w odnalezieniu się nie tylko w relacji w rodzeństwem, ale też dorosłymi rezydentami. Lubi zabawę każdego rodzaju. Szczególnym zamiłowaniem darzy kapcie i piórka.
Do domu może trafić zarówno sam, jak i w dwupaku z rodzeństwem. Może też dołączyć do dotychczasowych rezydentów na zasadzie dokocenia.
Jogurt nie wybrzydza przy miseczce i opanował sztukę korzystania z kuwetki.

Szukamy dla Jogurta niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który zadba o kastrację w odpowiednim wieku i otoczy go najlepsza opieką.

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Pobierz ankietę adopcyjną (link: http://www.stawiamynalapy.pl/wp-content/uploads/2020/05/Ankieta_Adopcyjna_SnL_form.pdf?fbclid=IwAR1gFJ549pQcgGjCw0uT119DX8_b_gesn6d0JYLu1xWII0j1pT8VXOjn52Q..), zapisz ją dysku komputera, otwórz w programie Adobe Reader, a następnie wypełnij, zapisz i wyślij do nas na adres e-mail podany w ogłoszeniu kota, którego chcesz adoptować. Poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.KONTAKT: KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)