KAJA,średnia,przyjazna,wesoła,rodzinna suczka.ADOPCJA

Psy w naszym schronisku są systematycznie wyprowadzane na spacery i socjalizowane. Wolontariusze telefonicznie udzielają informacji na temat każdego psa.
POSZUKIWANY DOM DLA ŚREDNIEJ SUCZKI.
KAJA – średniej wielkości sięgająca do kolana, ważąca 15-17 kg sunia z krótszym ogonkiem.
Przekochana, spokojna, łagodna, grzeczna wpatrzona w człowieka, spragniona kontaktu i przytulania, balsam na skołatane serce człowieka. Na spacerach ładnie idzie na smyczy, nie ciągnie, trzyma się blisko opiekuna a na postojach natychmiast przychodzi i wtula się w opiekuna. Dla kogoś kto ją adoptuje stanie się najwierniejszym i najdelikatniejszym przyjacielem.
Akceptuje inne psy, ale bywa zazdrosna o względy człowieka.
Nasze psy są wysterylizowane, z wyjątkiem tych w stosunku do których są przeciwwskazania zdrowotne, posiadają komplet szczepień, mają wszczepionego czipa , nowy opiekun otrzymuje książeczkę zdrowia zwierzaka z odpowiednimi wpisami.
Pomożemy w dowiezieniu psiaka do innego miasta.
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją i chcesz uzyskać bliższe info na temat pieska, zadzwoń do wolontariuszki. Nie odpowiadamy na smsy.
Można dzwonić od 7.30-22.00 także w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Prosimy o rozsądną i przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.KONTAKT: KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com