KAMI – niewielka, kochana sunia szuka domu

Kami… są psy których szansa na dom równa się zeru..tak, tak dobrze przeczytaliście, zeru…bo czarne, bo nijakie..Te psiaki najrzadziej znajdują dom w schroniskach. Dlatego podjęliśmy decyzję o zabraniu Kami do hoteliku i szukaniu jej nowej rodziny. Ona bardzo potrzebuje być blisko człowieka, to żywiołowa mała Trzpiotka 🙂 pomimo tego co przeszła jest radosna, doszukujące się piękna we wszystkim co ja otacza. Uwielbia spacery, to żywiołowy piesek, ale chętnie potowarzyszy nam wieczorem na kanapie 😉 Do ludzi jest otwarta i łagodna. Kami będzie pasowała zarówno do osób aktywnych bo lubi biegać i poznawać nowe okolice jak i do osób średnio aktywnych które wieczory wolą spędzać na drapaniu psa za uchem;)
Kami ma około 3-4 latka, sięga do kolanka, jest drobna i waży ok 10 kg. Obecnie mieszka w domowym hoteliku w Warszawie z dziećmi w wieku 10 i 12 lat i bardzo je lubi. Sunia potrafi chodzić na smyczy. Kami to niesamowicie pozytywna sunia, która bardzo potrzebuje swojego domu.

Do adopcji zostanie wydana wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona i z czipem.

Kontakt w sprawie adopcji: 666 084 424

Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy, kojca bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psaKONTAKT: 692347958