KARMELEK,tulaśny,mały piesek ma zdeformowana łapkę. Kto pokocha?

Nasze schroniskowe psy są systematycznie wyprowadzane na spacery i socjalizowane. Wolontariusze telefonicznie udzielają informacji na temat każdego psa.
POSZUKIWANY DOM DLA MAŁEGO PIESKA .
KARMEL – mały, sięgający do połowy łydki piesek.
Młodziutki.
Najbardziej rzuca się w oczy jego pozytywne nastawienie do ludzi, ogonek zamaszyście macha na dźwięk głosu człowieka, brzucholek daje się głaskać, psiak się wtula, gdy tylko przykucniesz. Ktoś kto go przygarnie zyska radosnego, łagodnego, oddanego przyjaciela i z pewnością nie będzie mu przeszkadzał fakt, że tylna łapka jest trochę zdeformowana, bo pieskowi to specjalnie nie przeszkadza, dziarsko sobie pomyka na schroniskowych spacerach.
Nasze psy są wysterylizowane, z wyjątkiem tych w stosunku do których są przeciwwskazania zdrowotne, posiadają komplet szczepień, mają wszczepionego czipa , nowy opiekun otrzymuje książeczkę zdrowia zwierzaka z odpowiednimi wpisami.
Pomożemy w dowiezieniu psiaka do innego miasta.
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją i chcesz uzyskać bliższe info na temat pieska, zadzwoń do wolontariuszki. Nie odpowiadamy na smsy.
Można dzwonić od 7.30-22.00 także w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Prosimy o rozsądną i przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.KONTAKT: KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com