Katla – malutki wulkan pozytywnej energii :)

Katla pochodzi z szóstki rodzeństwa, które wraz z mamą znaleźliśmy w jednej z pruszkowskich piwnic.

To jest dopiero odważna kobitka! Od pierwszych dni gdy była pod naszą opieką, mimo że łapki trzęsły się jeszcze niepewnie, starała się wyruszyć na fascynującą przygodę jak najdalej w świat. A reszta rodzeństwa nigdy nie mogła za nią nadążyć. Od samego początku otaczający świat był dla niej niezwykle fascynujący, więc pchała swój nosek do przodu i zwiedzała co się dało. A człowiek, któremu od maleńkiego uwielbiała mruczeć do uszka, był świetnym pomocnikiem w owych przygodach, bo nosząc maluszka na rękach pomagał odkrywać nowe światy!

W domu tymczasowym szaleje ile sił w łapkach. Biega wraz z siostrami urządzając gonitwy po pokoju! Standardowo nie straszna jej żadna myszka, czy piłeczka! Każdą upoluje, a potem zaniesie cioci w prezencie albo zaciągnie zdobycz (czasem większą od siebie samej) do swojej kryjówki za łóżkiem. Oszalała też na punkcie wędki z niebieskim boa.

Uwielbia inne koty, od małego wychowywała się w grupie, świetnie się z nimi dogaduje. A gdy tylko zmęczy się zabawą z rodzeństwem, idzie odpocząć w towarzystwie swoich opiekunów. Uwielbia się głaskać, przytulać, a w zamian odwdzięcza się mruczeniem głośnym jak traktorek.

Dorastająca Katlunia próbuje też jak to jest być niezależną i chodzić własnymi drogami, czyli teraz to ona decyduje o tym kiedy jest czas mizianek. Robi to w przezabawny sposób, bo gdy weźmie się ją na ręce to głośno protestuje, ale wypuszczona z uścisku od razu wraca i nadstawia swój uroczy łepek do głaskania.

Katla w pełni zasługuje na swoje wulkaniczne imię. Ciocia mówi, że jest prawdziwym kocim świrkiem i, że trudno się nie uśmiechnąć gdy się na nią patrzy. W tym małym czarnym futerku mieszczą się ogromne ilości energii, którą w nowym domku na pewno spożytkuje na zabawy i czułości z ukochanym opiekunem. Jeżeli ktoś szuka kotki kochającej koty i człowieka, ale także o wyróżniającym się charakterze i niesamowitej urodzie – to ten wulkanik został stworzony zdecydowanie dla niego!

Umaszczenie: czarno-białe
Urodzony: ok. 02.03.2018
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Testy Felv: ujemne
Testy FIV: ujemne
Sterylizacja: tak
Kuweta: tak
Książeczka zdrowia: tak
Czip: tak
Do domu z dziećmi: tak, ale starszymi
Relacje z kotami: przyjazne, nie nadaje się na jedynaka
Relacje z psami: nie sprawdzono

Więcej zdjęć:
https://www.facebook.com/pg/DTKociaLapka/photos/?tab=album&album_id=796798850511321KONTAKT: WAŻNE! Zanim skontaktujesz się z nami, zapoznaj się z umową adopcyjną i warunkami adopcji:
http://kocialapka.org.pl/adoptuj/zasady-adopcji

Kontakt w sprawie adopcji:
tel: 505 736 044 lub 505 736 046 (nie odbieramy, gdy jesteśmy w pracy – zostaw SMS), email: dtkocialapka@gmail.com

Możesz również wypełnić ankietę adopcyjną:
http://kocialapka.org.pl/adoptuj/ankieta/