Kefir czeka na dom

KEFIR
URODZONY: kwiecień/maj 2020
ODROBACZENIE: tak,
SZCZEPIENIE: tak
KASTRACJA: jeszcze nie
Kefir razem mamą, siostrą i bratem został znaleziony w okolicach ul. Cegielnianej.
Zdecydowanie największy. Będzie z niego kawał kota. Już w tym wieku wygląda trochę, jakby miał predyspozycje do stania na bramce w jakimś klubie Już na sam widok człowieka mruczy jak traktorek. Przejawia szczególny pociąg do drapaków i piłeczek, ale i tak najbardziej lubi bawić się z drugim kotem. Przy czym choć z reguły bawi się z rodzeństwem, to odpoczywać często woli sam.
Ma jednocześnie zadatki na kanapowego misia i szefa stada.
Świetnie odnajduje się w towarzystwie innych kotów – nie miał problemu w odnalezieniu się nie tylko w relacji w rodzeństwem, ale też dorosłymi rezydentami. Do domu może trafić zarówno sam, jak i w dwupaku z rodzeństwem. Może też dołączyć do dotychczasowych rezydentów na zasadzie dokocenia.
Kefir nie wybrzydza przy miseczce i opanował sztukę korzystania z kuwetki.
Szukamy dla Kefira niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który zadba o kastrację w odpowiednim wieku i otoczy go najlepsza opieką.
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Pobierz ankietę adopcyjną (link: http://www.stawiamynalapy.pl/wp-content/uploads/2020/05/Ankieta_Adopcyjna_SnL_form.pdf?fbclid=IwAR1kU-x1tdga3uX-ZxUiTRbVBH92X1rmyYzK1Q_pTofJYmy7H08KnRe9Zpc ), zapisz ją dysku komputera, otwórz w programie Adobe Reader, a następnie wypełnij, zapisz i wyślij do nas na adres e-mail podany w ogłoszeniu kota, którego chcesz adoptować. Poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.KONTAKT: KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)