Kochana Tosia do adopcji!

Tosia ma około 1,5 roku, jest wykastrowana, zaczipowana i zaszczepiona.
Tosia, pomimo młodego wieku, przeszła już bardzo wiele. Niedawno wróciła z nieudanej adopcji i poszukuje nowego, kochającego domu. Tosia od miesiąca przebywa w domowym hoteliku pod Warszawą, ma do towarzystwa 5 psów. Tosia pięknie chodzi na smyczy, nie przejawia agresji do innych zwierząt. Jest przytulaśną i cudną dziewczyną która potrzebuje pobiegać na spacerach, powęszyć, bawić się 🙂
Jest niewielka, waga ok. 14 kg, wiek ok. 1,5 roku.Jeśli spodobała Ci się Tosia zadzwoń, napisz – odpowiemy na wszystkie pytania:
503 812 771
***
Chcemy znaleźć Tosi dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH !

Adoptując psa bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz kastracja psiaka w odpowiednim wieku.KONTAKT: 503 812 771