Kontaktowy, mądry pies ALBIN dla doświadczonych.Adopcja

W naszym schronisku psy są socjalizowane, regularnie chodzą też na spacery. Wolontariusze telefonicznie udzielają szczegółowych informacji na temat każdego psa.
ALBIN TO WYJĄTKOWY PIES, ALE DLA OSÓB DOŚWIADCZONYCH.
Waga 25-27 kg
Nie znamy jego przeszłości, ale chyba była nieciekawa, skoro nie ma zaufania do człowieka.
ALBIN nie jest psem dla każdego, jednak w doświadczonych rękach staje się psem wyjątkowym, mądrym i oddanym.
Podczas pobytu w schronisku zmienił się diametralnie. Początkowo unikał kontaktu, nie można go było zabierać na spacery, nie umiał chodzić na smyczy, nie pozwolił sobie zapiąć obroży. Teraz regularnie wychodzi poza teren schroniska. Mnóstwo pracy wykonała jedna z wolontariuszek socjalizując psa: Albin był zabierany do miasta, by przyzwyczajał się do miejskiego gwaru, jeździł samochodem, wpadał na lody do cukierni i na frytki do przydrożnego punktu gastro. Oswajał się z różnymi sytuacjami, poznawał różnych ludzi.
Okazał się cudownym, chętnym do współpracy psem. Szukamy mu takiego domu ,gdzie będzie się z nim nadal pracować. Szukamy opiekuna z doświadczeniem w wychowywaniu psów dużych ras.
W schronisku jest biedny, bo nie można mu poświęcić tyle czasu ile potrzebuje, ani zapewnić odpowiedniej dawki ruchu, inne psy też czekają na spacer. W kojcu ALBIN leży smutny. Pilnie potrzebuje swojego własnego Pana czy Pani.
ALBIN potrzebuje czasu, żeby zaufać opiekunom. Nie jest typem pieszczocha, ale lubi kontakt ze swoim człowiekiem.
Raczej do domu bez innych zwierząt.
Wszystkie psy opuszczające schronisko są wysterylizowane, zaszczepione, odrobaczone i posiadają książeczki zdrowia.
Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z wolontariuszką. W sprawie adopcji można dzwonić od 7.30-22.00 również w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Prosimy o przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą. Adoptując bierzesz na siebie odpowiedzialność za jego los na następne kilka, kilkanaście lat.KONTAKT: KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com