KOTEK FRIDAY-spokojny, nieśmiały kotek po wypadku-stracił 1 łapkę-szukamy DOMU

Nieduży kotek po wypadku

Przedstawiamy kotka Friday’a, który trafił pod nasza opiekę po wypadku komunikacyjnym.

Kotek miał otwarte, zainfekowane złamanie tylnej łapki.

Niestety zgłoszenie dotarło do nas zbyt późno, łapka była zainfekowana, groziło mu ogólne zakażenie organizmu i zadecydowano o amputacji kończyny.

Łapka Friday’a goi się dobrze, pomału możemy szukać kociakowi troskliwego domu.

Usposobienie:

Na razie Friday jest trochę nieufny wobec opiekunów, ale po tym, co przeszedł, nie należy spodziewać się, że będzie odważniejszy.

Potrzebuje czasu na adaptację, spokojnego podejścia opiekuna, ale z całą pewnością będzie się jeszcze cieszył i za jakiś czas będzie mruczał siedząc na kolanach opiekuna.

Friday pomimo tego, iż nie przepada za zabiegami weterynaryjnymi dzielnie je znosi i mamy nadzieję, że za kilka dni zakończy leczenie.

Kotek jest czystym zwierzakiem, który potrafi korzystać z kuwety. Ma dobry apetyt, czuje się już dobrze. Nasz trójłapek dobrze sobie radzi.

Bardzo prosimy o dobry dom dla naszego dzielnego podopiecznego.

Profilaktyka:

Kotek otrzymał komplet szczepień, jest w coraz lepszej kondycji ogólnej. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.plKONTAKT: 793993779