KRAKERS,wyżeł mix,młody,aktywny,smukły,łagodny,szczepiony pies.ADOPCJA

Nasze schroniskowe psy są systematycznie wyprowadzane na spacery i socjalizowane. Wolontariusze telefonicznie udzielają informacji na temat każdego psa.
POSZUKIWANY DOM DLA DUŻEGO PSA W TYPIE WYŻŁA.
KRAKERS to duży, smukłej budowy pies przypominający urodą, charakterem i temperamentem wyżła.
Nie ma w nim agresji, jest za to dużo pozytywnej energii i ciekawość świata. Energiczny, uwielbiający bieganie i długie spacery. W przelocie lubi się wtulić w człowieka, ale zaraz ciekawość gna go dalej.
Pod koniec krótkiego schroniskowego spaceru jest już trochę zmęczony i wtedy idzie już spokojniej. W domu przy odpowiedniej porcji ruchu z pewnością szybko się wyciszy. Najlepszy byłby dla niego dom z ogrodem z możliwością regularnych spacerów po okolicy.
Nasze psy przed adopcją są sterylizowane, z wyjątkiem tych w stosunku do których są przeciwwskazania zdrowotne, posiadają komplet szczepień, mają wszczepionego czipa , nowy opiekun otrzymuje książeczkę zdrowia zwierzaka z odpowiednimi wpisami.
Pomożemy w dowiezieniu psiaka do innego miasta.
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją i chcesz uzyskać bliższe info na temat pieska, zadzwoń do wolontariuszki. Nie odpowiadamy na smsy.
Można dzwonić od 7.30-22.00 także w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Prosimy o rozsądną i przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.KONTAKT: KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com