Kto pokocha nieśmiałego Hebana? :)

Heban został wypatrzony na ulicy przed państwa, którzy postanowili mu pomóc. W zamian za to maluch ugryzł pana za palec, przez co trafił do lecznicy na „obserwację” i tym samym zapewnił sobie miejscówkę w domu tymczasowym. Dziś kocurek nie jest już gryzakiem, ale uroczym kocim kawalerem, który coraz chętniej poznaje otaczający go świata.

Heban jest kotem dość nieśmiałym, który bardzo dobrze czuje się w towarzystwie kocich kumpli, szczególnie Szafira. Do człowieka przekonuje się powoli, ale z sukcesem. Dlatego ma zadatki w przyszłości na fajnego towarzysza dla swoich osobistych człowieków. Kocurek uwielbia prawdziwe męskie zabawy – zapasy z kocimi kumplami, ale też nie pogardzi polowaniem na piórka czy pluszowe myszki, z którymi trzeba jak najszybciej się rozprawić – w końcu są zagrożeniem dla bezpieczeństwa całego świata, a przynajmniej ulubionej cioci.

Ten uroczy kawaler szuka domu, w którym będzie mógł zaprzyjaźnić się z innym kocim kumplem i fajnymi człowiekami, którzy podrapią za uszkiem i przytulą. Nie nadaje się na kociego jedynaka.

Umaszczenie: czarne
Urodzony: ok. 20.05.2017
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Testy Felv: ujemne
Testy FIV: ujemne
Sterylizacja: nie
Kuweta: tak
Książeczka zdrowia: tak
Czip: tak
Do domu z dziećmi: tak, ale starsze
Relacje z kotami: przyjazne, nie nadaje się na jedynaka
Relacje z psami: nie sprawdzono

Więcej zdjęć:
https://www.facebook.com/pg/DTKociaLapka/photos/?tab=album&album_id=693751657482708KONTAKT: WAŻNE! Zanim skontaktujesz się z nami, zapoznaj się z umową adopcyjną i warunkami adopcji:
http://kocialapka.org.pl/adoptuj/zasady-adopcji

Kontakt w sprawie adopcji:
tel: 505 736 044 lub 505 736 046 (nie odbieramy, gdy jesteśmy w pracy – zostaw SMS), email: dtkocialapka@gmail.com

Możesz również wypełnić ankietę adopcyjną:
http://kocialapka.org.pl/adoptuj/ankieta/