Kudłatek Mentos czeka, byś zmienił jego świat :)

Swoją niepowtarzalną urodą Mentos od początku zwracał na siebie uwagę. Latem 2017, gdy trafił do schroniska jako lękliwy i nieufny pies, można było podziwiać go jedynie z daleka. Na szczęście potrafił podarować pewien kredyt zaufania poznanym w schronisku ludziom i dzisiaj sprawia wrażenie zadowolonego beneficjenta płynących z tego profitów. 😉 Już nie tylko w zamian za smaczki, ale dla samej przyjemności bezpośredniego kontaktu dopomina się o drapanie za uchem, głaskanie pod szyją.

Za sobą ma również przymiarki do noszenia szelek. 🙂 Smycz jeszcze go peszy. Ale przed nami kolejne spotkania z Mentosem i będziemy się starać o dalsze pozytywne doświadczenia w nadrabianiu zaległości psiaka. Mamy nadzieję, że pomogą mu w tym jego bezdomni kumple ze schroniska. Zwłaszcza ci, z którymi ma dobre relacje.

I choć Mentos wciąż potrzebuje wiele cierpliwości i głębokiej empatii, to coraz bardziej prawdopodobne wydaje się, że pewnego dnia znajdzie swój dom. Nie znamy jego przeszłości, trudno więc przewidzieć, jak Mentos zareaguje na zgiełk panujący w dużym mieście. Ale w spokojnej okolicy i pod troskliwą opieką pełną zrozumienia mógłby się pewnie zadomowić. 🙂

płeć: pies
ur. ok. 2016
wielkość: średnia
kastracja: nie

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Basia – 501 587 293
wolontariuszka Agnieszka – 504 720 956

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjnaKONTAKT: Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Basia – 501 587 293
wolontariuszka Agnieszka – 504 720 956

Powered by WPeMatico