Kudłatek Staś czeka na swój własny cudowny dom!

Staś to piękny kocurek z puchatym ogonkiem i przedłużonym futerkiem. To młody kotek, ma ok. 2 lata, jest zdrowy, ma zrobione testy na kocie choroby wirusowe FeLV/FIV, oba ujemne. Posiada książeczkę zdrowia, jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany, pięknie korzysta z kuwety. Bardzo lgnie do człowieka, choć na początku może będzie potrzebował troszkę więcej czasu, żeby temu nowemu człowiekowi zaufać.

Staś teraz jest już piękny, ale jeszcze do niedawna był to obraz nędzy i rozpaczy. Wiódł ciężkie życie bezdomnego kota, nie dojadał, spał w starym opuszczonym budynku bez szyb i ze stosem rupieci obok. I wałęsając się po okolicy z pustym brzuszkiem w poszukiwaniu czegoś do zjedzenia trafił w końcu na kocią stołówkę, gdzie były dokarmiane bezdomne koty. I został tam, chociaż codziennie musiał pokonać niemały kawałek drogi.
Był brudny i bardzo wychudzony, ale przedłużone futerko niestety doskonale maskowało faktyczny stan kota. Dopiero po zabraniu go do domu okazało się, że był tak potwornie chudy, że na jego kosteczkach można było uczyć się kociej anatomii. A przy próbie głaskania żałośnie miauczał, bo nawet dotyk tego chudzieńkiego ciałka był dla niego bolesny. Czy znaliście kiedykolwiek kota którego bolał sam dotyk?

Ale wszystko co złe Staś ma już za sobą, teraz ma być już tylko szczęśliwy. Boczki się zaokrągliły, czemu pomógł świetny apetyt, a kotek polubił głaskanie, przeciąga się przy tym odprężony. Jest już wesołym kotkiem, biega, skacze, bawi się różnymi kocimi zabawkami, jest grzeczny i pięknie korzysta z drapaka. Bardzo lubi też przebywać na balkonie (zabezpieczonym) z którego ogląda sobie świat zewnętrzny. I absolutnie nie tęskni za tą utraconą, a przymusową ciężką wolnością, której zdążył już zaznać.

Teraz Staś jest już gotowy do zamieszkania w swoim własnym domu. Szuka domu niewychodzącego z zabezpieczonymi oknami i balkonem, żeby teraz już zawsze był bezpieczny. Potrzebuje domu który zapewni mu bezpieczeństwo, gdzie będzie kochany i traktowany jak członek rodziny. Bo jak smakuje wolność na ulicy to on już dobrze wie. Lubi koty i w nowym domu mile widziany kotek w podobnym wieku i lubiący zabawy.

Kocurek przebywa w domu tymczasowym w Rzeszowie, ale może zamieszkać też w innym mieście. Przy adopcji obowiązuje wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.KONTAKT: e-mail: zuzinka96@wp.pl
tel. 608348950