ŁACIATY bardzo chce uwierzyć w ciepło ludzkiej dłoni…

ŁACIATY jest niedużym młodym psem. Może mieć ok. 2 – max 3 lat. Wydaje się być wesoły i kontaktowy. Zabiega o uwagę. Cieszy się z odwiedzin. Jednak niektóre jego zachowania mogą sugerować, że przeszłość odcisnęła na nim piętno awersyjnych doświadczeń. Czasami można mieć wrażenie, że źle reaguje na ręce, które jedynie go głaszczą. Problemem nie jest dotyk sam w sobie lecz może skojarzenie rąk z czymś nieprzyjemnym? I choć umiejętność spacerowania na smyczy Łaciaty ma opanowaną, to zakładanie i zdejmowanie szelek jest już dla niego wyzwaniem. Poza tym jest żywiołowym psiakiem. Jego energia skumulowana w małym ciałku eksploduje, gdy widzi ludzi-skacze, cieszy się.
Na obecną chwilę nie polecamy go do domu z dziećmi. Przyszli opiekunowie powinni być świadomi pracy nad wychowaniem Łaciatego.

płeć: pies ur.: 2014-2015(?)
wielkość: mały
kastracja: nie

ŁACIATY musi mieć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne.
Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.KONTAKT: Kontakt w sprawie adopcji:

wolontariuszka Ania – 698 307 526

wolontariuszka Agnieszka – 504 720 956