Leia czeka na dom

LEIA

URODZONA: 09.2019
ODROBACZENIE: tak,
SZCZEPIENIE: tak,
STERYLIZACJA: tak

Leia to prawie roczna kotka, która dużo już w życiu przeszła. Znaleziona razem z bratem w lesie w zaklejonym pudełku, trafiła do fundacji gdzie zamieszkała w domu tymczasowym, niestety u obu kociaków potwierdzono nosicielstwo białaczki. U Luka rozwinął się też FIP i kocurek odszedł i Leia została sama, a mimo to nie straciła głupiutkich kocich zachowań za które kochamy kociaki.
Potrafi biegać po całym domu za światełkiem, galopować z myszą w paszczy z głośnym groźnym warkotem przypominającym Formułę 1 oraz usiąść człowiekowi na komórce po 1 budziku by 2 budzik nie odrywał właściciela od jakże ważnej czynności jaką jest poranne głaskanie.
Leia jest gadatliwym kotkiem o słabym miauknięciu. Szukającą kontaktu z ludźmi których już trochę pozna. Mimo pozytywnego wyniku na FeLV (białaczka) wydaje się nie zauważać choroby. I nie mieć żalu do ludzi o podawane leki.

Koteczka ma dobry apetyt i korzysta z kuwetki.
Może trafić do domu sama, do domu z innym kocim nosicielem białaczki lub do domu gdzie inne koty są regularnie szczepione przeciwko tej chorobie.

Szukamy dla Lei bezpiecznego, kochającego , domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy ją miłością i najlepszą opieką.
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Pobierz ankietę adopcyjną (link: http://www.stawiamynalapy.pl/wp-content/uploads/2020/05/Ankieta_Adopcyjna_SnL_form.pdf?fbclid=IwAR1kU-x1tdga3uX-ZxUiTRbVBH92X1rmyYzK1Q_pTofJYmy7H08KnRe9Zpc…), zapisz ją dysku komputera, otwórz w programie Adobe Reader, a następnie wypełnij, zapisz i wyślij do nas na adres e-mail podany w ogłoszeniu kota, którego chcesz adoptować. Poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.KONTAKT: KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)