Leo- czarny tygrysek rozgląda się za domkiem! Fundacja Agapeanimali

W czerwcowe popołudnie dostaliśmy informację o kotce, która urodziła piątkę maluchów w opuszczonym samochodzie w Pobiedziskach.
Czym prędzej pospieszyliśmy na ratunek, po kilku godzinach łapania zabezpieczyliśmy kocią rodzinkę. Niestety z piątki rodzeństwa udało nam się uratować tylko trzy kociaki. Ich mama była w równie kiepskim stanie 🙁 Obecnie maluszki są zdrowe, pełne radości i energii. Jest jedna dziewczynka Bianka oraz dwóch chłopaków: Alex oraz Leo. Kociaki urodziły się na początku czerwca 2018 r.

Charakter
Historia Leo pokazuje, że warto walczyć i nie można się poddawać. W dniu zabrania maluszków z miejsca gdzie bytowały był o połowę mniejszy od swojego rodzeństwa, ważył zaledwie 250 gram, mieścił się cały w jednej ręce, taki byk malutki. Kiedy po 2 tygodniach jego waga się nie zmieniła, mimo prób odkarmiania, podawania leków i stałej opieki weterynarza, drżeliśmy zaglądając do klatki, czy mały na pewno tylko śpi… Leo się nie poddawał, także i my nie mogliśmy! Udało się! Mały zaczął jeść i rosnąć. Czarnulek jest już zdrowy, ma około 4 miesięcy, uwielbia zabawy z rodzeństwem, a jak kocha polować na wędkę z piórkami! Leoś wyrośnie na mniejszego kotka, jego futerko z czasem się wybieliło, na pewno będzie miał wyjątkowe umaszczenie. Kocurek ma wielkie serduszko, chętnie spędza czas wtulony w swoich opiekunów, okazuje to wesoło mrucząc z zadowolenia! Szukamy mu domku z innym kotem, niewychodzącego oraz z zabezpieczonym balkonem.

Data urodzenia: czerwiec 2018
Odrobaczenie/odpchlenie: TAK
Szczepienie: NIE (niedługo będą)
Kastracja: NIE
Do domu z kotami: TAK
Do domu z psami: TAK
Do domu z dziećmi: TAK

Kot jest podopiecznym Fundacji AGAPEANIMALI.
Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych i uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt. Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.
Link do ankiety adopcyjnej: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf_G0u43-tK2ABjKfZkM43lv2zNkfBh_1v1naGzUMx8AdkxYw/viewform

Czekamy na wypełnione ankiety w sprawie adopcji. Jeżeli jednak chciałbyś z nami porozmawiać i dowiedzieć się czegoś więcej- nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00.
www.agapeanimali.org – Tu znajdziesz Leo i inne nasze koty czekające na dom.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !KONTAKT: tel: 600 227 344
e-mail: adopcje@agapeanimali.org