Mądra suczka Tosia szuka domku

Tosia jest młodziutką suczką, przed którą jeszcze kawał życia. Z pewnością nie chciałaby go spędzać w metalowym boksie. Tym bardziej, że na to nie zasługuje! Towarzyska, spragniona kontaktu z człowiekiem. Uwielbia głaskanie, a nawet sama nienachalnie się o nie dopomina. Dodatkowo jest niezwykle urocza i zawsze potrafi poprawić ludziom humor. Czasem do nowych obiektów podchodzi z pewną rezerwą. Całkiem nieźle chodzi na smyczy, choć zdarza jej się ciągnąć. Jest bardzo pojętnym psiakiem i chętnie uczy się nowych rzeczy. Ma ogromny potencjał, który przyszły właściciel powinien mądrze wykorzystać. Wie kiedy i na ile może sobie pozwolić. Dobrze prowadzona jest naprawdę fantastycznym psiakiem, z którym aż chce się pracować. Akceptuje inne psy, uwielbia się z nimi bawić w zapasy albo w ganianego. Bardzo chętnie spędza czas na świeżym powietrzu. Ma bzika na punkcie patyków, zabawek i aportowania.
Tosia ma około 1,5 roku do 2 lat. Jest wysterylizowana i zaszczepiona, nowi opiekunowie otrzymają jej książeczkę zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Suczka przebywa na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie.

Zapraszamy na Facebooka, gdzie udostępniamy Tosię oraz inne psy szukające nowych domów: https://www.facebook.com/mokrenosy.adopcje/KONTAKT: Kontakt w sprawie adopcji:
Angelika 608 084 668
Ania 662 237 281