Mała 8 kg, delikatna, nieśmiała, łagodna,czarna sunia LALKA.Adopcja.

Psy w naszym schronisku są systematycznie wyprowadzane na spacery i socjalizowane. Wolontariusze telefonicznie udzielają informacji na temat każdego psa.
POSZUKIWANY DOM DLA MAŁEJ SUCZKI
LALKA to czarna, niewielka, delikatna suczka.
Sięga do połowy łydki, waga około 8-9 kg.
W pierwszym kontakcie nieco nieśmiała, ale łagodna i widać , że bardzo spragniona kontaktu. Wolontariuszy, których zna kocha już nad życie.
Uczy się chodzić na smyczy, ale łatwo się jeszcze płoszy. W nowym miejscu powinna być odpowiednio zabezpieczona. Szeleczki dwuobręczowe, dobrze dopasowane, obroża z adresówką, smycz przypięta do szeleczek , spacery w spokojnej okolicy.
Sunia w domu zmieni się na korzyść szybciej niż w schronisku, ale z pewnością będzie potrzebowała trochę czasu na aklimatyzację.
Bez problemu akceptuje inne psy.
Nasze psy są wysterylizowane, z wyjątkiem tych w stosunku do których są przeciwwskazania zdrowotne, posiadają komplet szczepień, mają wszczepionego czipa , nowy opiekun otrzymuje książeczkę zdrowia zwierzaka z odpowiednimi wpisami.
Pomożemy w dowiezieniu psiaka do innego miasta.
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją i chcesz uzyskać bliższe info na temat pieska, zadzwoń do wolontariuszki. Nie odpowiadamy na smsy.
Można dzwonić od 7.30-22.00 także w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Prosimy o rozsądną i przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.KONTAKT: KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com