Mała, delikatna,starsza sunia MUSZKA,rezolutna,przyjazna.Adopcja.

Nasze schroniskowe psy są systematycznie wyprowadzane na spacery i socjalizowane. Wolontariusze telefonicznie udzielają informacji na temat każdego psa.
POSZUKIWANY DOM DLA MAŁEJ SUCZKI.
MUSZKA mała ,delikatnej budowy starsza suczka.
Nie nadaje się do domu z małymi dziećmi.
Mimo siwego pyszczka aktywna i rezolutna. Na pierwszych spacerach czujnie rozglądała się dookoła jakby szukała znajomych miejsc, swojego pana, swojego domu…żal jej.
Powoli się do nas przyzwyczaja, zaczyna ufać. Chyba nigdy nie nosiła szelek czy obroży, ale na smyczy ładnie już chodzi.
W nowym miejscu będzie potrzebowała czasu na aklimatyzację, trzeba wkupić się w jej łaski by obdarzyła całkowitym zaufaniem nowego opiekuna, ale satysfakcja za to ogromna.
Nasze psy są wysterylizowane, z wyjątkiem tych w stosunku do których są przeciwwskazania zdrowotne, posiadają komplet szczepień, mają wszczepionego czipa , nowy opiekun otrzymuje książeczkę zdrowia zwierzaka z odpowiednimi wpisami.
Pomożemy w dowiezieniu psiaka do innego miasta.
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją i chcesz uzyskać bliższe info na temat pieska, zadzwoń do wolontariuszki. Nie odpowiadamy na smsy.
Można dzwonić od 7.30-22.00 także w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Prosimy o rozsądną i przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.KONTAKT: KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com