Mała,delikatna,sterylizowana,przyjazna,spokojna,nieśmiała sunia CEUTA. Adopcja.

Nasze schroniskowe psy są systematycznie wyprowadzane na spacery i socjalizowane. Wolontariusze telefonicznie udzielają informacji na temat każdego psa.
POSZUKIWANY DOM DLA MAŁEJ SUCZKI.
CEUTA ,niewielka, sięgająca nieco za połowę łydki, delikatnej budowy suczka.
Początkowo bardzo przestraszona schroniskiem, po kilku tygodniach zaufała nam, otworzyła się, ale nadal pozostała sunią o delikatnej psychice. Dobrze funkcjonuje w grupie psów, nie jest konfliktowa.
W stosunku do człowieka przyjazna, ale odrobine nieśmiała, spokojne, domowe warunki pozwolą jej na odreagowanie stresu i szybsze otworzenie się. Pilnie szukamy spokojnego domu.
Dopiero uczy się chodzić na smyczy.
Nasze psy są wysterylizowane, z wyjątkiem tych w stosunku do których są przeciwwskazania zdrowotne, posiadają komplet szczepień, mają wszczepionego czipa , nowy opiekun otrzymuje książeczkę zdrowia zwierzaka z odpowiednimi wpisami.
Pomożemy w dowiezieniu psiaka do innego miasta.
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją i chcesz uzyskać bliższe info na temat pieska, zadzwoń do wolontariuszki. Nie odpowiadamy na smsy.
Można dzwonić od 7.30-22.00 także w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Prosimy o rozsądną i przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.KONTAKT: KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com