Mały 10 kg, spokojny, łagodny, grzeczny psiak BIELUCH.Adopcja

Psy w naszym schronisku są systematycznie wyprowadzane na spacery i socjalizowane. Wolontariusze telefonicznie udzielają informacji na temat każdego psa.
POSZUKIWANY DOM DLA MAŁEGO PIESKA.
BIELUCH to niewielki, sięgający za połowę łydki piesek, waga 9- 11 kg.
Na jednym oczku ma bielmo, ale nie przeszkadza mu to w normalnym funkcjonowaniu. Sprawia wrażenie pieska domowego, być może był ulubieńcem starszej osoby, która odeszła…?
Na smyczy idzie ładnie, nie ciągnie. W pierwszym kontakcie jest nieco nieśmiały, podchodzi ostrożnie i nie jest nadmiernie wylewny, ale jak się zaprzyjaźni jest pieskiem tulaśnym, choć nienachalnym.
Typowy piesek dla domatora, nie wymaga bowiem ekstremalnych spacerów.
Akceptuje inne psy. Nie jest agresywny.
Reakcję na koty możemy sprawdzić.
Nasze psy są wysterylizowane, z wyjątkiem tych w stosunku do których są przeciwwskazania zdrowotne, posiadają komplet szczepień, mają wszczepionego czipa , nowy opiekun otrzymuje książeczkę zdrowia zwierzaka z odpowiednimi wpisami.
Pomożemy w dowiezieniu psiaka do innego miasta.
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją i chcesz uzyskać bliższe info na temat pieska, zadzwoń do wolontariuszki. Nie odpowiadamy na smsy.
Można dzwonić od 7.30-22.00 także w niedziele i święta. NIE ODPOWIADAMY NA SMSy.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Prosimy o rozsądną i przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.KONTAKT: KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com