Mały 7 kg,grzeczny, nieśmiały,spokojny, rudy piesek CEKIN.Adopcja.

Psy w naszym schronisku są systematycznie wyprowadzane na spacery i socjalizowane. Wolontariusze telefonicznie udzielają informacji na temat każdego psa.
POSZUKIWANY DOM Z OGRÓDKIEM DLA MAŁEGO PIESKA.
CEKIN to malutki ,ważący około 7-8 kg piesek.
Kiedy trafił do schroniska wszystkiego się bał, siedział w kącie budy, reagował agresją na każdą próbę zbliżenia się człowieka. Nie potrafił zaufać, przerażenie brało górę.
Minęło sporo czasu, wysiłki wolontariuszy przyniosły efekt, Psiak zaufał swoim ludziom, choć nadal jest ostrożny w kontaktach z obcymi. Jego człowiek może go jednak pogłaskać, zapiąć smycz, zabrać na spacer. Widać jak bardzo psiak jest spragniony kontaktu i widać jak trudno mu się przełamać. Do obcych podchodzi ostrożnie, machając ogonkiem, patrzy jak głaskane są inne psiaki a on zbliża się tylko na bezpieczną odległość.
W nowym domu będzie potrzebował trochę czasu na spokojną aklimatyzację. I uważności na pierwszych spacerach, dopóki nie poczuje się pewnie i całkiem nie zadomowi, ale zaufanie którym obdarzy wreszcie nowego opiekuna będzie nie do przecenienia, a satysfakcja ogromna.
Szukamy mu raczej domu z ogródkiem.
Cekin idealnie funkcjonuje w grupie psów.
Nasze psy są wysterylizowane, z wyjątkiem tych w stosunku do których są przeciwwskazania zdrowotne, posiadają komplet szczepień, mają wszczepionego czipa , nowy opiekun otrzymuje książeczkę zdrowia zwierzaka z odpowiednimi wpisami.
Pomożemy w dowiezieniu psiaka do innego miasta.
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją i chcesz uzyskać bliższe info na temat pieska, zadzwoń do wolontariuszki. Nie odpowiadamy na smsy.
Można dzwonić od 7.30-22.00 także w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Prosimy o rozsądną i przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.KONTAKT: KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com

Powered by WPeMatico