Maslanka czeka na dom

MAŚLANKA

URODZONA: kwiecień/maj 2020
ODROBACZENIE: tak,
SZCZEPIENIE: tak
KASTRACJA: jeszcze nie

Maślanka razem z mamą i dwójką braci została znaleziona w okolicach ul. Cegielnianej.
Jest filigranową, długonogą koteczką o przepięknym spojrzeniu i wielkich oczach. Pomimo niewielkich rozmiarów jest śmielsza od braci – chętnie zaglądnie w każdy kąt, wetknie nosek w każdą dziurę i wejdzie najwyżej, jak się da. Lubi spędzać czas przy człowieku, ale jak na kociaka przystało jeszcze bardziej fascynują ją wszelkiego rodzaju zabawy – zwłaszcza z udziałem myszek i piłeczek.
Świetnie odnajduje się w towarzystwie innych kotów – nie miał problemu w odnalezieniu się nie tylko w relacji w rodzeństwem, ale też dorosłymi rezydentami. Do domu może trafić zarówno pojedynczo, jak i w dwupaku z bratem Kefirem lub Jogurtem.
Maślanka nie wybrzydza przy miseczce i opanowała sztukę korzystania z kuwetki.
Szukamy dla Maślanki niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który zadba o kastrację w odpowiednim wieku i otoczy ją najlepsza opieką.

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Pobierz ankietę adopcyjną (link: http://www.stawiamynalapy.pl/wp-content/uploads/2020/05/Ankieta_Adopcyjna_SnL_form.pdf?fbclid=IwAR1kU-x1tdga3uX-ZxUiTRbVBH92X1rmyYzK1Q_pTofJYmy7H08KnRe9Zpc……), zapisz ją dysku komputera, otwórz w programie Adobe Reader, a następnie wypełnij, zapisz i wyślij do nas na adres e-mail podany w ogłoszeniu kota, którego chcesz adoptować. Poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.KONTAKT: KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)